Plusy i minusy roszczenia o odszkodowanie

0
1195

Złożenie roszczenia odszkodowawczego na początku wydaje się łatwe i dobry pomysł … ale z czasem odkrywasz pułapki i opłaty. Jednak do tego czasu jest już za późno! Za późno, zwłaszcza jeśli lekarstwo jest gotowe …
Przybyła kultura roszczeń i był chaos. Maszyny do czyszczenia drzwi i telesprzedaż, nieustannie pukają i dzwonią w związku z roszczeniami z tytułu obrażeń. Czy miałeś kontuzję? Czy miałeś wypadek w ciągu ostatnich 3 lat? Zaczęło się balistycznie, ewoluowały nowe firmy i pojawiły się nowe sztuczki, które działałyby przeciwko tobie.
9 zalet i wad …
Sprzedawcy
Unikaj ludzi, którzy zatrzymują cię na ulicach, w centrum handlowym lub w szpitalach! Nie przejmują się tobą i na pewno nie podrzucają, jaki jest wynik twojego roszczenia z tytułu kontuzji. Działają na zasadzie prowizji.
Umowa
Czy kiedykolwiek zrozumiałeś, co zostało powiedziane przed podpisaniem umowy? Nie sądzę. „Nie martw się, to nic nie znaczy, firma skontaktuje się z Tobą i załatwi sprawę”. Czy oni kiedykolwiek? Dzisiaj jest tyle żargonu, czyli bzdury, że wiele osób ignoruje roszczenie o odszkodowanie, nawet jeśli doznało obrażeń.
Bank
Na początku pomoc była zawsze pomocna w dochodzeniu roszczeń, dopóki nie została rozstrzygnięta, z potrąceniem ubezpieczenia i pożyczki. Polisy wykupiono w tysiącach, które zwolniły. Zgadnij, kto zapewnia finansowane finansowo polisy? Banki!
Pożyczka
Umowa pożyczki na sfinansowanie roszczenia jest niepotrzebna, ale sprzedawcy twierdzą, że „inaczej nie będzie można uzyskać rekompensaty, a na początek trzeba będzie wyłożyć kilkaset z góry”. Odliczenie jest jednak fenomenalne, ponieważ odsetki kumulują się w okresie roszczenia. Może trwać do 2 lat i zostanie potrącone z odszkodowania.
WIELKA i mała firma
Nie pomogło to ofiarom, ponieważ zostało potrącone z ich odszkodowania, ale z pewnością pomogło BIG firmom, które ogłosiły bankructwo z milionami „objętych zasięgiem” od swoich ofiar. Ale dzisiaj masz mniejsze firmy robiące podobną sztuczkę, zrobimy to i zrobimy to … z ich technicznym sformułowaniem.
Będziesz zdezorientowany jak jedzenie, tyle kalorii, białka i tłuszczu. Krąży tak wiele reklam, że myślisz, że o tym zapomnisz i trzymaj się tego, co zwykle robimy. NIC!
Prawo
Odszkodowanie to prawo wynikające z prawa do zwolnienia funduszy poszkodowanym za udział w wypadku lub obrażenia w jakiejś formie. Zdarzają się wypadki, takie życie jest takie, że nikt nie jest doskonały. Ale kiedy media wypełniają nasze głowy różnymi hasłami, nagłówkami i przykładami, jesteśmy bardziej zdezorientowani, nawet jeśli wszystko to oznacza to samo.
W mediach w
telewizji pojawili się nowi reklamodawcy pokazujący ofiary wypadków i ich wypadki. Ale nie zdają sobie sprawy, że każdy wypadek jest wyjątkowy, więc po co przedstawiać ofiary tak szczęśliwe, jak to tylko możliwe, z ich wypłat. Wyobraź sobie, że to robisz? To wyczyn marketingowy. Ale niestety wielu się na to zakochuje.
Adwokat
Specjaliści ds. Roszczeń w sprawach roszczeniowych powinni zajmować się wyłącznie twoją sprawą, a nie adwokatem z doświadczeniem komercyjnym. Potrzebujesz więc adwokata z doświadczeniem w odpowiedniej dziedzinie, aby poradzić sobie z roszczeniem z tytułu wypadku lub wypadku. Przeglądanie
Internetu
z jednej strony do drugiej nie pomoże. Będziesz tam przez całą noc, przez cały tydzień, przez cały miesiąc lub przez cały rok i nadal nie będziesz ubiegać się o odszkodowanie. Ich żargon techniczny oznacza coś podobnego. Zrobimy to i zrobimy to. Znajdź coś prostego, co pomoże.
Teraz, gdy jesteś nastawiony na taką wiedzę, zrób sobie przysługę?
Zastosuj to!