Porady dotyczące ubezpieczenia na życie

0
685

Przed podjęciem decyzji, który rodzaj polisy ubezpieczenia na życie jest dla Ciebie najlepszy, musisz znać kluczowe aspekty całego ubezpieczenia na życie i jak będzie ono korzystne dla Ciebie. Z całą polisą ubezpieczeniową na życie możesz zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo finansowe na wypadek Twojej śmierci. Mówiąc najprościej, ubezpieczenie na życie pomaga Twoim bliskim, płacąc je po Twojej śmierci.

Co to jest całe ubezpieczenie na życie?

Całe ubezpieczenie na życie jest stałym ubezpieczeniem na życie, które obejmuje całe życie z terminowymi składkami na ubezpieczenie na całe życie.

Wraz ze wzrostem poziomu składek i wartości gotówkowych ta polisa na życie będzie najlepszym wyborem dla celów długoterminowych. Kwota gwarantowanych wartości gotówkowych może zapewnić pieniądze na pomoc w nagłych wypadkach lub przejściowych potrzebach.

Cechy ubezpieczenia na całe życie

1. Składki są na ogół równe i płatne na całe życie: w początkowych składkach będą one nieco wyższe niż w ubezpieczeniach na życie, ale w miarę upływu czasu, tańsze będą składki roczne.

2. Dywidendy: Dywidendy nie są gwarantowane przez całe ubezpieczenie na życie, ale istnieje szansa na uzyskanie dywidendy.

3. Gwarantowane wartości gotówkowe: w przypadku terminowego ubezpieczenia na życie nie ma wartości gotówkowych, ale w przypadku całego ubezpieczenia na życie niektóre pieniądze będą przechowywane jako wartości gotówkowe. Jeśli zrezygnujesz z polisy, zgromadzone gwarantowane wartości pieniężne będą twoje. Możesz nawet zaciągnąć pożyczkę w ramach całej polisy ubezpieczenia na życie.

Przed zapisaniem się na całą polisę na życie powinieneś zadać następujące pytania agentowi wyznaczonemu przez Whole Life Insurance Company.

1. Które ubezpieczenie jest dla mnie najlepsze, całe ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie na życie na czas określony?

2. Ile potrzebuję ubezpieczenia?

3. Jak i ile mogę uzyskać zniżkę?

4. Jakie są Twoje oceny Standard & Poor’s?

Wybierając firmę ubezpieczeniową na całe życie, należy wziąć pod uwagę następujące aspekty.

1. Wydatki i prowizje.

2. Gwarantowana wartość gotówkowa.

3. Dywidendy i odsetki.

4. W jaki sposób dostosowują zasiłek pogrzebowy?

Możesz uzyskać wszelkie niezbędne informacje od internetowych towarzystw ubezpieczeń na życie za pomocą szybkiego internetowego dostępu do Internetu. Szybki dostęp do Internetu i strony internetowe umożliwiają łatwe porównywanie i otrzymywanie ofert online na całe życie.