Pulsoksymetry od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
384

Szanowni Klienci! Nasza firma EURO-MEDICAL  jest doświadczonym importerem najwyższej jakości aparatury oraz sprzętu, krzeseł oraz foteli obrotowych i innych produktów metalowych. Jako podmiot gospodarczy istniejemy od 2009 roku i cały czas poszerzamy swoją działalność na rynku medycznym. Współpracujemy z dostawcami lokalnymi polskimi jak również zagranicznymi. Importujemy sprzęt z różnych zakątków ziemi, wybieramy dla Państwa najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Chcemy być regularnie w czołówce dostawców sprzętu i aparatury, temu też stale poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je Państwu. Stale uczymy się ciągle nowych produktów, poznajemy nowatorskie pomysły ekspertów. Dzięki temu nasza oferta regularnie jest poszerzana przez co możemy zaskakiwać klientów nowymi produktami. Państwa sugestie stale kształtują naszą chęć udoskonalania produktów jak również sięgania po nowe cele biznesowe.

Duże doświadczenie zdobyte w ciągu kilku lat istnienia na rynku, współpraca z firmami z zagranicy, jak również wnikliwe studiowanie sugestii naszych interesantów, pozwalają nam sprzedawać solidne, trwałe ale także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one bardzo dobrze w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, dpsy, urzędy i tym podobne.) a także w domach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, możemy wdrażać do produkcji nowatorskie technologie oraz wyroby, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Najwyższa jakość naszych produktów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, tworzy bardzo atrakcyjną ofertę dla naszych interesantów. Naszą pełną ofertę znajdzie tutaj – euro-medical.pl .

 

Euro-medical – sprzedaż sprzętu i aparatury medycznej

Oferujemy Państwu bogatą ofertę nowoczesnej aparatury, a w tym monitory pacjenta, aparaty ekg, aparaty ktg, pulsoksymetry, ssaki, holtery ciśnienia, defibrylatory, jak i wiele innej profesjonalnej aparatury medycznej. Oprócz aparatury medycznej w naszej ofercie znajdą Państwo także sprzęt medyczny, taki jak łóżka ( szpitalne, o regulowanej wysokości, na oddziały OIOM jak również do opieki domowej pacjenta), szafeczki przyłóżkowe, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej jak również siedzącej, fotele wielofunkcyjne, kozetki medyczne, wózki reanimacyjne, lampy medyczne, wózki do przewozu zwłok czy chłodnie na leki czy szczepionki, a także komory chłodnicze na zwłoki.

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami!!! Nasi sprzedawcy do każdego odbiorcy podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dopasować ofertę dla ciebie uwzględniając Państwa różne szczegóły dotyczące naszej oferty oraz warunków handlowych. Wszystkie informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Pełna oferta euro- medical znajduje się na stronie www.euro-medical.pl .